GameSoft

Tu znajduje się twoja przyszłość...


#1 2009-04-13 09:48:12

Elektryczny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 7
Punktów :   

Sword of Fury mit czy prawda?

Cytat:


Z moich obserwacji wynika to że ten legendarny quest może być prawdą są dwa miejsca na Rookgardzie w które trzeba stanąć aby SoF znikł. A jeżeli znika to coś sie musi dziać dalej wiem też o golden keyu którego teoretycznie można znaleźć kładąc na grobach w podziemiach deady zwierząt i czaszkę. Na razie doszedłem tylko do tego. Słyszałem że trzeba pokonać mino maga ale drzwi sa zamknięte na klucz. Słyszałem 2 wersje dotyczące drzwi że są otwierane zaklęciem jak sugeruje książka którą znalazłem na mainlandzie i druga wersja sugeruje użycie tego złotego klucza. Jeszcze nie próbowałem otworzyć tych drzwi kluczem... A jeżeli miały by się te drzwi otwierać za pomocą zaklęcia to inkantacja będzie z pewnością w języku minotaurów którego nie znam .... A teraz kieruję pytanie do was Czy ten quest jest prawdą? a jeżeli tak to jak go zrobić (według was). Ale proszę was bardzo nie nie kierujcie się filmami z youtuba tylko książkami znalezionymi na mainie (hah nooby nie czytają książek) i wypowiedziami Npc-ów oraz źródłami pochodzącymi bezpośrednio od Cipsoftu. Może razem coś wymyślimy.


Jak myślicie???   To prawda?????

Offline

 

#2 2009-04-14 17:33:37

Jakow

Moderator

5999394
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Sword of Fury mit czy prawda?

ja tam nie wiem ale z tymi czaszkami to wkręt Jakis jak na rook - takie rzeczy sa zbyt skomplikowane dla Mnie Jak mowi - rook itp to wyspa nowych a nie jakis geniuszy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl